Opakování matka moudrosti

Krásný den,

do konce prázdnin zbývají ještě celkem 4 týdny. Doufám, že si je pořádně užíváte a načerpáte sílu do nového školního roku.

Určitě jste na konci předchozího školního roku slyšeli, minimálně od vaší paní učitelky účetnictví, že další ročník bude náročnější a bude třeba si látku minulého ročníku pořádně zopakovat. Je to jako stavět pyramidu nebo dům. Nemůžete stavět další patro, aniž byste měli pevné základy. Je potřeba je postavit pevné a odolné. A to samé platí pro všechny ekonomické předměty, obzvláště pro účetnictví.

K opakování můžete využít příklady v nově zveřejněném eBooku na mých webových stránkách – 10 příkladů ověřující základní znalost účetnictví – úroveň konec druhé ročníku obchodní akademie. Správná řešení spolu rozebere ve facebookové skupině Studovna účetnictví, daní a jiných ekonomických předmětů.

Navíc v následujících 4 týdnech budete ode mě dostávat různé studijní a motivační materiály, které by vás měly připravit na zdárný vstup do dalšího ročníku.

To je ode mě prozatím vše.

Mějte se moc krásně a brzy o mě zase uslyšíte.

Martina Nýčová

 

Účetnictví a daně mě provází životem již téměř dvacet let. Fascinuje mě jejich vývoj a neustálé změny, které člověka drží stále ve střehu. Cítím, že mým posláním je pomáhat osvětlovat tuto problematiku a motivovat k dalšímu studiu. Můj příběh si můžete přečíst zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.